Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном
