Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta10) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Task
ta: செய்பணி

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Allowed values
ta: அனுமதிப்பட்ட மதிப்புகள்

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: - Restricted access -
ta: - கட்டுப்படுத்தப்பட்ட அணுகல் -
