Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta11) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Node
ku: گرێ

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Space
ku: بۆشایی
