Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta11) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Priority
ro: Prioritate

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: Node
ro: Nod

en: Comment
ro: Comentariu

en: Task
ro: Sarcină

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Allowed values
ro: Valori permise

en: Space
ro: spațiu

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Custom Text
ro: Text Personalizat

en: - Restricted access -
ro: - Acces restricționat -
