Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta11) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Priority
sv: Prioritet

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Section
sv: Sektion

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Task
sv: Uppgift

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Allowed values
sv: Tillåtna värden

en: Space
sv: Blanksteg

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Groups audience
sv: Målgrupper

en: Custom Text
sv: Anpassad text

en: - Restricted access -
sv: - Begränsad åtkomst -
