Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta11) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Section
vi: Phần

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Task
vi: Tác vụ

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Allowed values
vi: Các giá trị cho phép

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime
