Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta12) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Attachments
ast: Axuntos
