Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta12) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: Task
he: משימה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Space
he: רווח

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Updates and comments
he: עדכונים ותגובות

en: Update task and add new comment
he: עדכן משימה והוסף תגובה חדשה

en: Adds a Due Date field to Tasks.
he: הוסף שדה תאריך יעד למשימות.
