Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta12) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Comment
nn: Kommentar

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.
