Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta12) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Attachments
te: జోడింపులు
