Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta13) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Space
km: ទំហំ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime
