Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta14) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Allowed values
cs: Povolené hodnoty

en: Space
cs: Mezera

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: - Restricted access -
cs: - Omezený přístup -
