Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta14) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
