Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta14) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime
