Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta16) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Priority
ja: 優先度

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Section
ja: セクション

en: Node
ja: ノード

en: Comment
ja: コメント

en: Task
ja: タスク

en: Attachments
ja: 添付

en: Allowed values
ja: 使用する値

en: Space
ja: スペース

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者

en: Custom Text
ja: カスタムテキスト

en: - Restricted access -
ja: - 制限されたアクセス -
