Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta16) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Priority
tr: Öncelik

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Section
tr: Bölüm

en: Assigned to
tr: Atandığı kişi

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: Task
tr: Görev

en: Attachments
tr: Ekler

en: Allowed values
tr: İzin verilen değerler

en: Space
tr: Boşluk

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar

en: - Restricted access -
tr: - Kısıtlanmış erişim -
