Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ
