Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Priority
ca: Prioritat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Section
ca: Secció

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Comment
ca: Comentari

en: Task
ca: Tasca

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Space
ca: Espai

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: Custom Text
ca: Text personalitzat
