Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
