Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Node
hi: नोड

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Task
hi: कार्य

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Space
hi: जगह
