Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Priority
id: Prioritas

en: - None -
id: - Tiada -

en: Name
id: Nama

en: Comment
id: Komentar

en: Task
id: Perintah

en: Attachments
id: Sisipan

en: Allowed values
id: Nilai diizikan

en: Space
id: Ruang kapasitas
