Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
