Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Priority
ar: الأولوية

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Task
ar: مهمة

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Allowed values
ar: القيم المسموح بها

en: Space
ar: فراغ
