Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
