Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Comment
ps: تبصره

en: Task
ps: دنده

en: Space
ps: تشه
