Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta8) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Priority
et: Tähtsus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Section
et: Sektsioon

en: Assigned to
et: Määratud

en: Node
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Task
et: Ülesanne

en: Attachments
et: Manused

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Space
et: Ruum

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -
