Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta8) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Priority
fi: Tärkeys

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Section
fi: Osio

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Comment
fi: Kommentti

en: Task
fi: Tehtävä

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot

en: Space
fi: Välilyönti

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: Custom Text
fi: Kustomoitu teksti

en: There are no entities matching "%value"
fi: Hakua "%value" vastaavia entiteettejä ei löytynyt

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
fi: Useampi kuin yksi entiteetti on nimeltään %value. Valitse minkä niistä haluat ID:n perusteella, esimerkiksi "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
fi: Enemmän kuin yksi entiteetti vastaa tätä viittausta; "%multiple"

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -
