Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta8) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Priority
is: Forgangur

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli

en: Attachments
is: Viðhengi
