Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta8) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
