Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-beta9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw

en: Attachments
cy: Atodiadau
