Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Section
pl: Sekcja

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Task
pl: Zadanie

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Space
pl: Odstęp

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: There are no entities matching "%value"
pl: Brak encji pasujących do "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
pl: Wiele encji nazwane jest %value. Określ, o którą chodzi dodając id w nawiasach w taki sposób "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
pl: Wiele encji pasuje do tego odwołania; "%multiple"

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -
