Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: Name
is: Navn

en: Node
is: Knútur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime
