Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Space
sk: Medzera

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime
