Open Atrium Work Tracker (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Comment
sr: Коментар
