Open Atrium Work Tracker (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Node
lv: Mezgls

en: Comment
lv: Komentārs

en: Task
lv: Uzdevums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Space
lv: Atstarpe

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime
