Open Atrium Work Tracker (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Section
nl: Sectie

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Comment
nl: Reactie

en: Task
nl: Taak

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: Space
nl: Spatie

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst

en: There are no entities matching "%value"
nl: Er zijn geen entiteiten in overeenstemming met "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
nl: Verschillende entiteiten worden %value genoemd. Specifeer degene die u wilt door het toevoegen van de ID tussen haakjes, zoals '@value (@id)'

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
nl: Meerdere entiteiten zijn in overeenstemming met deze referentie; '%multiple'

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -
