Open Atrium Work Tracker (7.x-2.10) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Access
eu: Atzipena

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -
