Open Atrium Work Tracker (7.x-2.10) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Name
ta: பெயர்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: குறிப்புரை
