Open Atrium Work Tracker (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Section
da: Sektion

en: Assigned to
da: Tildelt

en: Node
da: Indholdselement

en: Comment
da: Kommentar

en: Task
da: Opgave

en: Attachments
da: Bilag

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: Space
da: Mellemrum

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Custom Text
da: Brugerdefineret tekst

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -
