Open Atrium Work Tracker (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: Comment
fil: Puna
