Open Atrium Work Tracker (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Comment
jv: Komèntar

en: Space
jv: Spasi

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime
