Open Atrium Work Tracker (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
