Open Atrium Work Tracker (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Section
gl: Sección

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Task
gl: Tarefa

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Space
gl: Espazo

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime
