Open Atrium Work Tracker (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Space
hy: Տարածություն
