Open Atrium Work Tracker (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Priority
it: Priorità

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Section
it: Sezione

en: Assigned to
it: Assegnato a

en: Node
it: Nodo

en: Comment
it: Commento

en: Attachments
it: Allegati

en: Allowed values
it: Valori consentiti

en: Space
it: Spazio

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: - Restricted access -
it: - Accesso riservato -
