Open Atrium Work Tracker (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Node
fa: محتوا

en: Comment
fa: نظر

en: Space
fa: فاصله
