Open Atrium Work Tracker (7.x-2.4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
