Open Atrium Work Tracker (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Node
az: Material

en: Comment
az: Şərh

en: Space
az: Boşluq
