Open Atrium Work Tracker (7.x-2.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
