Open Atrium Work Tracker (7.x-2.6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Name
gu: નામ

en: Node
gu: નોડ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો
